РОБОТИ-СОБАКИ НАДІЙШЛИ НА ОЗБРОЄННЯ КОСМІЧНИХ СИЛ США

Космічні сили США, які вважаються наймолодшим підрозділом американської армії, почали використання роботизованих псів. Вони використовуються на мисі Канаверал для патрулювання бази космічних сил та оцінки збитків. У Пентагоні стверджують, що експлуатація роботів дозволяє заощадити людино-годинник.

БОЙОВІ РОБОТИ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ «ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДУ» ПЕРЕД РОЗГОРТАННЯМ

Оскільки Пентагон звертається до штучного інтелекту для допомоги в операціях, дослідники з Агентства перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони заявили, що вони наблизилися до того, щоб наділити роботів здоровим глуздом, необхідним їм для виживання на полі бою.

БПЛА та майбутні війни

Напевно, важко повірити, що одна з найважливіших технологій майбутнього – це всього лише дрібні дрони. Але мова йде про розумні дрони. Настільки розумні, що вони здатні спілкуватися один з одним і об'єднуватися в рій, створюючи єдиний ройовий інтелект, який, користуючись очима і «мізками» всіх своїх «бджілок», вміє збирати і обробляти інформацію, ставити завдання, знаходити рішення і робити висновки з помилок.

У Пентагоні визначились щодо майбутніх напрямів досліджень штучного інтелекту

Командування сухопутних військ США, яке відповідає за технологічне забезпечення та модернізацію військ (Army Futures Command (AFC)) провело аналіз сфер застосування штучного інтелекту і вибрала 11 найбільш перспективних для проведення серйозних досліджень в найближчі п'ять років. Найбільшу зацікавленість Командування викликає розробка штучного інтелекту для автономних наземних і повітряних платформ, здатних працювати в відкритих, міських і ускладнених середовищах.

Комплекс радіотехнічної розвідки Gekata від "Інфозахист"

“Рій” безпілотників із пристроями радіотехнічної розвідки зможе виконувати рівно ті ж завдання, що і літаки AWACS. “Ядро” цього комплексу – 10-кілограмові підвісні контейнери із обладнанням для ведення РТР, які підвішуються на безпілотні літальні апарати PD-2 від компанії «Укрспецсистемс», оскільки ці БПЛА можуть тривалий час перебувати у повітрі зі значним навантаженням.