Журнал «ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ»

Шановні наші Читачі! Дорогі непереможні Українці!

Наприкінці минулого року ми анонсували випуск першого видання “DEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ”, яке мало бути подане до вашої уваги до кінця лютого цього року та було здано до друку 22 лютого. Своєчасному виходу публікації, як і багатьом іншим планам нашої рідної країни, завадила підступна агресія російських загарбників, яка розпочалася в ніч на 24 лютого 2022 року. Ніколи не забудемо і не пробачимо ворогу цю ніч!

Як і кожний свідомий та патріотичний Українець, редакція видань “Оборонний вісник” та “Оборонні тенденції” протягом цих перших шокових днів вживала заходів для визначення ролі й місця кожного нашого члена у захисті країни, свого міста та своєї родини. Сьогодні, після певного переформатування та необхідної реорганізації ми готові в повному обсязі продовжити свою діяльність, спрямовану на зігнання ворога з Нашої Землі, сприяння збільшенню спроможностей наших Славетних Збройних Сил усіма наявними та новостворюваними можливостями, а також інформування широкої громадськості стосовно актуальних питань в галузі високих технологій для наближення нашої перемоги.

І навіть цей місяць ми не просто “переформатовувалися”. Ми встановили корисні зв’язки з нашими іноземними партнерами, які дали нам можливість направити певний фінансовий ресурс на забезпечення потреб Збройних Сил України, відкрили колонку “Війна в Україні” (https://www.facebook.com/Defense.trends/), де даємо щоденну оцінку обстановки в Україні американськими та британськими експертами, а також намагаємося впровадити ті сучасні технології, про які ми пишемо, в практичну діяльність нашого оборонного відомства. Сьогодні ми не можемо розкрити вам усі деталі цих проектів, але сподіваємося на вашу довіру і розуміння. Не сумніваємося, що прийде час, коли ми всі зможемо цим відкрито пишатися!

Але все ж таки, що стосується нашого першого номеру видання “Оборонні тенденції”. Після місяця запеклих бойових дій, отриманого як позитивного, так і негативного досвіду на полі бою, ми перечитали підготовлений нами матеріал ще раз і дійшли висновку, що він був своєчасним, а прогнози в цілому вірними. Особливо нас вразило прочитання вже по-новому вступної статті заступника Міністра оборони України В.Гаврилова! Нам здається, що порушена нами тематика пріоритетності розвитку сучасних технологій для перемоги у будь-якому озброєному конфлікті й сьогодні залишається актуальною. Тому ми вирішили подати наш журнал на ваш суд саме у тому вигляді, у якому він був зверстаний до початку повномасштабної агресії росії проти України. На жаль, враховуючи певні технічні та фінансові обмеження, публікуємо його лише у електронному вигляді. Будемо вдячні за вашу реакцію, оцінку та поради щодо змістовного наповнення наступних випусків. Тільки разом ми зможемо наблизити НАШУ ПЕРЕМОГУ заради миру та добробуту кожного Українця.
Слава нашим Героям! Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

Oblogka sajt

З журналом “DEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ№1_2022 Ви можете ознайомитись в зручному форматі за посиланням.

Або завантажитиDEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ” №1_2022 у pdf форматі.

 

Випуск цього журналу – частина однойменного ПРОЕКТУ, підтриманого Комітетом з питань з питань національної безпеки, оборони та розвідки ВР України, Офісом Президента України та керівництвом Міністерства оборони, для реалізації будуть використовуватися такі інформаційні ресурси:
Вебсайт -  новини, статті, форум.
Facebook
Instagram
Telegram

Ініціатор, головний виконавець та координатор проекту - “ЦЕНТР ВОЄННОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПОЛІТИКИ БЕЗПЕКИ” - (далі – Центр).
Довідково:
Центр заснований у 2008 році як незалежна неурядова громадська організація, яка має на меті забезпечення експертно-аналітичної підтримки завдань, які стоять перед сектором безпеки та оборони.
За роки свого існування Центр ніколи не брав участі у діяльності жодних політичних партій, виборах та підтримці тих чи інших політичних амбіцій. Фахова спрямованість та незалежність від політичної кон'юнктури – одні з основних принципів діяльності Центру.

Станом на кінець 2021 року Центр публікує такі видання:

ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ.

ОРІЄНТОВНІ ТАРИФИ НА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ЖУРНАЛІ «DEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ»*:

 

Формат, А4

Розмір

Вартість, без ПДВ

та ПнР в грн.

                         Обкладинка

Обкладинка ІI-III, 1/1

210х297

12000

Обкладинка ІI-III, 1/2

180х136

6000

Обкладинка ІV, 1/1

210х297

15000

Обкладинка IV, 1/2

180х136

7500

                          Внутрішній блок

Дві полоси на розвороті

420х297

11000

1/1

210х297

7000

1/2

180х136

3500

1/4

180х77

2000

1/8

120х65

1000

 

* Визначається під час укладання договору          

 

Reklama 1

 

Reklama 2

 

 

Reklama 3