РОБОТИ-СОБАКИ НАДІЙШЛИ НА ОЗБРОЄННЯ КОСМІЧНИХ СИЛ США

Космічні сили США, які вважаються наймолодшим підрозділом американської армії, почали використання роботизованих псів. Вони використовуються на мисі Канаверал для патрулювання бази космічних сил та оцінки збитків. У Пентагоні стверджують, що експлуатація роботів дозволяє заощадити людино-годинник.

Роботизовані механізми Q-UGV були поставлені космічним силам Ghost Robotics. Для відео- та аудіозв'язку в них використовується досить складний софт. Роботи можуть переміщатися базою в автономному режимі. У разі потреби керування ними можуть взяти на себе оператори.

З опублікованої на сайті компанії-виробника інформації випливає, що Q-UGV є витривалими та маневреними безпілотними машинами. Їх можна експлуатувати за будь-яких погодних умов. Використання роботів на військових базах дозволяє уберегти від небезпеки собак K9, співробітників та військових.

Вперше роботизовані собаки з'явилися у Тіндаллі два роки тому. Ця база ВПС розташовується біля Флориди. Згодом експлуатацію роботів-собак було розпочато на інших базах.