Aselsan постачає електронну систему протидії атакам турецькій армії

Провідна оборонна компанія Туреччини Aselsan поставила електронну систему протидії нового покоління збройним силам Туреччини, заявив керівник оборонних закупівель країни.

"Ми доставили електронну систему атаки наступного покоління SANCAK турецьким збройним силам (TAF), яка забезпечить значну перевагу на місцях, нейтралізуючи стратегічні системи зв'язку", - заявив Ісмаїл Демір (Ismail Demir).

SANCAK - це найменування високочастотної системи придушення MILKAR-4A2 турецької компанії Aselsan. Вона розроблена для операцій електронних атак на високочастотні діапазони (частина електромагнітного спектра між частотами 3 і 30 МГц) системи зв'язку, розташовані на різних платформах у полі. Система має на меті завдати шкоди або повністю заблокувати цільові високочастотні комунікації та / або спричинити неправильну передачу даних, забезпечуючи перевагу союзним військам у тактичному полі.

За словами компанії, система може застосовувати ефективне придушення проти цілей, що передаються через наземну хвилю, небесну хвилю та майже вертикальну небесну хвилю, або NVIS, у ВЧ-діапазоні зв'язку. Для цих можливостей система включає антени перешкод хвиль / NVIS.

Sancak має базову електронну підтримку для проведення операцій з електронних атак і використовує приймачі з високою чутливістю для виявлення та аналізу слабких сигналів. Крім того, система має інструмент, який допомагає оператору планувати деталі майбутньої місії. Інструмент планування пропонує також аналіз поширення ВЧ на місцевості.

Компоненти електронної системи протидії Sancak, подвійний генератор електроенергії, кондиціонери, антена наземної хвилі та укриття системи інтегровані на високомобільну захищену 10-тонну платформу автомобіля. Оскільки все обладнання системи було перенесено на один транспортний засіб, тому система має високу мобільність на нерівній тактичній ділянці. Система може бути розгорнута на різних платформах.

Sancak вважається ключовим компонентом для стримування супротивника на полі бою для збройних сил Туреччини, які інтенсивно використовували радіоелектронну боротьбу під час операцій у Сирії та Лівії. Збройні сили Туреччини активно експлуатували у цих операціях озброєні безпілотні літальні апарати та системи радіоелектронної боротьби.

Раніше Aselsan представив наземну радіолокаційну систему радіоелектронної боротьби Koral для підтримки придушення операцій протиповітряної оборони противника.