<br />
<b>Warning</b>:  Undefined property: stdClass::$helix_ultimate_image_alt_txt in <b>/sata2/home/users/defensetr/www/www.defensetrends.com.ua/plugins/system/helixultimate/overrides/layouts/joomla/content/full_image.php</b> on line <b>57</b><br />

В США завершено льотні випробування майбутнього тактичного безпілотника

В США показали тактичний безпілотник V-BAT – вдосконалену авіаційну систему для оперативних підрозділів. Це розробка відомої компанії Northrop Grumman і Martin UAV. Дрон показали в рамках конкурсу на впровадження нових розробок для армії і в якості завершального етапу льотних випробувань.

Northrop Grumman і Martin UAV завершили льотні випробування поліпшеної версії безпілотної авіаційної системи (UAS) Martin V-BAT. Політ проводився в рамках конкурсу армії США Future Tactical Unmanned Aircraft System (FTUAS) по заміні застарілого безпілотного літального апарату RQ-7B Shadow для армії, бойових груп, спецназу і батальйонів рейнджерів.
Зараз військове командування покладається на дрони для денної і нічної розвідки, спостереження і виявлення цілей, а також для загальної ситуаційної обізнаності. Тепер армія США хоче швидко впровадити заміну. Серед вимог до оновленої системи: навігація без GPS і постійна повітряна розвідка. Також вона повинна підходити для роботи невеликої команди в обмеженому просторі і без злітно-посадкової смуги.

image 3

Розробники компанії Martin UAV створили заміну - вдосконалений V-BAT компанії Martin. При вазі 38 кг з повним паливним баком і корисним навантаженням він залишається в повітрі протягом восьми годин з додатковим годинним запасом палива. В повітрі дрон розвиває максимальну швидкість 167 км/год на максимальній висоті 4600 м. Дальність польоту становить 563 км.
V-BAT може перевозити різне корисне навантаження і воно легко змінюється в залежності від вимог місії.
Тактичний дрон відрізняється розширеною навігацією без GPS і системою Shield Hivemind, яка використовує машинне навчання для підготовки до нових, більш складних місій.
Отже, особливість V-BAT – легка зміна конфігурації та варіювання корисного навантаження в залежності від ситуації і поставлених цілей. А також оснащення його системою штучного інтелекту.